P6SMAJ78ADF-13
Diodes IncorporatedDiodes Incorporated
P6SMAJ78ADF-13 Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: P6SMAJ78ADF-13
Producator / Marca: Diodes Incorporated
Descrierea produsului TVS DIODE 78V 126V DFLAT
Foi de date: P6SMAJ78ADF-13.pdf
Statutul RoHs Conține plumb / Conform RoHS
Preț de referință (în dolari SUA)
10000 pcs
  • Mesaj
Specificațiile P6SMAJ78ADF-13
Număr parc P6SMAJ78ADF-13 Producător Diodes Incorporated
Descriere TVS DIODE 78V 126V DFLAT Condiții libere de stare / stare RoHS Conține plumb / Conform RoHS
cantitate valabila 671006 pcs Fișa cu date P6SMAJ78ADF-13.pdf
Tensiune - Standare inversă (tip) 78V Tensiune - Clamping (Max) @ Ipp 126V
Tensiune - Defalcare (Min) 86.7V Canale unidirecționale 1
Tip Zener Pachetul dispozitivului furnizor D-Flat
Serie - Protecția liniei electrice No
Power - vârf de vârf 600W ambalare Tape & Reel (TR)
Pachet / Caz 2-SMD, Flat Lead Temperatura de Operare -55°C ~ 150°C (TJ)
Curent - vârf de vârf (10 / 1000μs) 4.7A Capacitate @ Frecventa -