P6SMAJ15ADF-13
Diodes IncorporatedDiodes Incorporated
P6SMAJ15ADF-13 Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: P6SMAJ15ADF-13
Producator / Marca: Diodes Incorporated
Descrierea produsului TVS DIODE 15V 24.4V DFLAT
Foi de date: P6SMAJ15ADF-13.pdf
Statutul RoHs Conține plumb / Conform RoHS
Preț de referință (în dolari SUA)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Mesaj
Specificațiile P6SMAJ15ADF-13
Număr parc P6SMAJ15ADF-13 Producător Diodes Incorporated
Descriere TVS DIODE 15V 24.4V DFLAT Condiții libere de stare / stare RoHS Conține plumb / Conform RoHS
cantitate valabila 192955 pcs Fișa cu date P6SMAJ15ADF-13.pdf
Tensiune - Standare inversă (tip) 15V Tensiune - Clamping (Max) @ Ipp 24.4V
Tensiune - Defalcare (Min) 16.7V Canale unidirecționale 1
Tip Zener Pachetul dispozitivului furnizor D-Flat
Serie SMAJ Protecția liniei electrice No
Power - vârf de vârf 600W ambalare Cut Tape (CT)
Pachet / Caz 2-SMD, Flat Lead Alte nume P6SMAJ15ADF-13DICT
P6SMAJ15ADFDICT
P6SMAJ15ADFDICT-ND
Temperatura de Operare -55°C ~ 150°C (TJ) Tipul de montare Surface Mount
Curent - vârf de vârf (10 / 1000μs) 24A Capacitate @ Frecventa -