P4SMAJ64ADF-13
Diodes IncorporatedDiodes Incorporated
Diodes Incorporated
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: P4SMAJ64ADF-13
Producator / Marca: Diodes Incorporated
Descrierea produsului TVS DIODE 64V 103V DFLAT
Foi de date: P4SMAJ64ADF-13.pdf
  • Mesaj
Specificațiile P4SMAJ64ADF-13
Număr parc P4SMAJ64ADF-13 Producător Diodes Incorporated
Descriere TVS DIODE 64V 103V DFLAT Condiții libere de stare / stare RoHS Conține plumb / Conform RoHS
cantitate valabila 1071883 pcs Fișa cu date P4SMAJ64ADF-13.pdf
Tensiune - Standare inversă (tip) 64V Tensiune - Clamping (Max) @ Ipp 103V
Tensiune - Defalcare (Min) 71.1V Canale unidirecționale 1
Tip Zener Pachetul dispozitivului furnizor D-Flat
Serie - Protecția liniei electrice No
Power - vârf de vârf 400W ambalare Tape & Reel (TR)
Pachet / Caz 2-SMD, Flat Lead Temperatura de Operare -55°C ~ 150°C (TJ)
Curent - vârf de vârf (10 / 1000μs) 3.9A Capacitate @ Frecventa -