P4SMAJ20ADF-13
Diodes IncorporatedDiodes Incorporated
P4SMAJ20ADF-13 Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: P4SMAJ20ADF-13
Producator / Marca: Diodes Incorporated
Descrierea produsului TVS DIODE 20V 32.4V DFLAT
Foi de date: P4SMAJ20ADF-13.pdf
10000 pcs
30000 pcs
  • Mesaj
Specificațiile P4SMAJ20ADF-13
Număr parc P4SMAJ20ADF-13 Producător Diodes Incorporated
Descriere TVS DIODE 20V 32.4V DFLAT Condiții libere de stare / stare RoHS Conține plumb / Conform RoHS
cantitate valabila 912158 pcs Fișa cu date P4SMAJ20ADF-13.pdf
Tensiune - Standare inversă (tip) 20V Tensiune - Clamping (Max) @ Ipp 32.4V
Tensiune - Defalcare (Min) 22.2V Canale unidirecționale 1
Tip Zener Pachetul dispozitivului furnizor D-Flat
Serie - Protecția liniei electrice No
Power - vârf de vârf 400W ambalare Tape & Reel (TR)
Pachet / Caz 2-SMD, Flat Lead Alte nume P4SMAJ20ADF-13DITR
Temperatura de Operare -55°C ~ 150°C (TJ) Tipul de montare Surface Mount
Curent - vârf de vârf (10 / 1000μs) 12.3A Capacitate @ Frecventa -