P4SMAJ10ADF-13
Diodes IncorporatedDiodes Incorporated
P4SMAJ10ADF-13 Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: P4SMAJ10ADF-13
Producator / Marca: Diodes Incorporated
Descrierea produsului TVS DIODE 10V 17V DFLAT
Foi de date: P4SMAJ10ADF-13.pdf
Statutul RoHs Conține plumb / Conform RoHS
Preț de referință (în dolari SUA)
10000 pcs
30000 pcs
  • Mesaj
Specificațiile P4SMAJ10ADF-13
Număr parc P4SMAJ10ADF-13 Producător Diodes Incorporated
Descriere TVS DIODE 10V 17V DFLAT Condiții libere de stare / stare RoHS Conține plumb / Conform RoHS
cantitate valabila 875554 pcs Fișa cu date P4SMAJ10ADF-13.pdf
Tensiune - Standare inversă (tip) 10V Tensiune - Clamping (Max) @ Ipp 17V
Tensiune - Defalcare (Min) 11.1V Canale unidirecționale 1
Tip Zener Pachetul dispozitivului furnizor D-Flat
Serie - Protecția liniei electrice No
Power - vârf de vârf 400W ambalare Tape & Reel (TR)
Pachet / Caz 2-SMD, Flat Lead Alte nume P4SMAJ10ADF-13DITR
Temperatura de Operare -55°C ~ 150°C (TJ) Tipul de montare Surface Mount
Curent - vârf de vârf (10 / 1000μs) 23.5A Capacitate @ Frecventa -