MMBD3004S-13-F
Diodes IncorporatedDiodes Incorporated
MMBD3004S-13-F Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: MMBD3004S-13-F
Producator / Marca: Diodes Incorporated
Descrierea produsului DIODE ARRAY GP 300V 225MA SOT23
Foi de date: MMBD3004S-13-F.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
10000 pcs
  • Mesaj
Specificațiile MMBD3004S-13-F
Număr parc MMBD3004S-13-F Producător Diodes Incorporated
Descriere DIODE ARRAY GP 300V 225MA SOT23 Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 2492406 pcs Fișa cu date MMBD3004S-13-F.pdf
Tensiune - înainte (Vf) (Max) @ Dacă 1.25V @ 200mA Tensiune - DC înapoi (Vr) (Max) 300V
Pachetul dispozitivului furnizor SOT-23 Viteză Fast Recovery = 200mA (Io)
Serie - Timp de recuperare invers (trr) 50ns
ambalare Tape & Reel (TR) Pachet / Caz TO-236-3, SC-59, SOT-23-3
Alte nume MMBD3004S-13-FDI Temperatura de funcționare - Junction -65°C ~ 150°C
Tipul de montare Surface Mount Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant Tipul de diodă Standard
Configurarea diodelor 1 Pair Series Connection descriere detaliata Diode Array 1 Pair Series Connection Standard 300V 225mA (DC) Surface Mount TO-236-3, SC-59, SOT-23-3
Curenți - Scurgeri inverse @ Vr 100nA @ 240V Curent - medie rectificată (Io) (per diodă) 225mA (DC)