MBR5H150VP-E1
Diodes IncorporatedDiodes Incorporated
MBR5H150VP-E1 Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: MBR5H150VP-E1
Producator / Marca: Diodes Incorporated
Descrierea produsului DIODE SCHOTTKY 150V 5A DO27
Foi de date: MBR5H150VP-E1.pdf
  • Mesaj
Specificațiile MBR5H150VP-E1
Număr parc MBR5H150VP-E1 Producător Diodes Incorporated
Descriere DIODE SCHOTTKY 150V 5A DO27 Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 6344 pcs Fișa cu date MBR5H150VP-E1.pdf
Tensiune - înainte (Vf) (Max) @ Dacă 920mV @ 5A Tensiune - DC înapoi (Vr) (Max) 150V
Pachetul dispozitivului furnizor DO-27 Viteză Fast Recovery = 200mA (Io)
Serie - ambalare Bulk
Pachet / Caz DO-201AA, DO-27, Axial Temperatura de funcționare - Junction 175°C (Max)
Tipul de montare Through Hole Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant Tipul de diodă Schottky
descriere detaliata Diode Schottky 150V 5A Through Hole DO-27 Curenți - Scurgeri inverse @ Vr 8µA @ 150V
Curent - Mediu rectificat (Io) 5A Capacitate @ Vr, F -