MBR10150CT-G1
Diodes IncorporatedDiodes Incorporated
Diodes Incorporated
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: MBR10150CT-G1
Producator / Marca: Diodes Incorporated
Descrierea produsului DIODE SCHOTTKY 150V 5A TO220AB
Foi de date:
Statutul RoHs Conține plumb / Conform RoHS
Preț de referință (în dolari SUA)
1 pcs
50 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Mesaj
Specificațiile MBR10150CT-G1
Număr parc MBR10150CT-G1 Producător Diodes Incorporated
Descriere DIODE SCHOTTKY 150V 5A TO220AB Condiții libere de stare / stare RoHS Conține plumb / Conform RoHS
cantitate valabila 139286 pcs Fișa cu date
Tensiune - înainte (Vf) (Max) @ Dacă 890mV @ 5A Tensiune - DC înapoi (Vr) (Max) 150V
Pachetul dispozitivului furnizor TO-220-3 Viteză Fast Recovery = 200mA (Io)
Serie - ambalare Tube
Pachet / Caz TO-220-3 Alte nume MBR10150CT-G1DI
Temperatura de funcționare - Junction -55°C ~ 175°C Tipul de montare Through Hole
Tipul de diodă Schottky Configurarea diodelor 1 Pair Common Cathode
descriere detaliata Diode Array 1 Pair Common Cathode Schottky 150V 5A Through Hole TO-220-3 Curenți - Scurgeri inverse @ Vr 50µA @ 150V
Curent - medie rectificată (Io) (per diodă) 5A
Expediere
FEDEX www.FedEx.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
DHL www.DHL.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
UPS www.UPS.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
TNT www.TNT.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
FedexDHLUPSTNT
GARANȚIE DE VÂNZARE AFERENTĂ
Etichete asemănătoare
produse asemanatoare
MBR10150 C0G
MBR10150 C0G
Producători: TSC (Taiwan Semiconductor)
Descriere: DIODE GEN PURP 150V 10A TO220AC
In stoc: 263049 pcs
Descarca: MBR10150 C0G.pdf
RFQ
MBR10150CT C0G
MBR10150CT C0G
Descriere: DIODE SCHOTTKY 150V 10A TO220AB