LMN400E01-7
Diodes IncorporatedDiodes Incorporated
LMN400E01-7 Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: LMN400E01-7
Producator / Marca: Diodes Incorporated
Descrierea produsului MCU LOAD SWITCH 400MA SOT-363
Foi de date: LMN400E01-7.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Mesaj
Specificațiile LMN400E01-7
Număr parc LMN400E01-7 Producător Diodes Incorporated
Descriere MCU LOAD SWITCH 400MA SOT-363 Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 181933 pcs Fișa cu date LMN400E01-7.pdf
Tensiune - evaluat 50V PNP, 60V N-Channel Tip tranzistor PNP Pre-Biased, N-Channel Pre-Biased