KN3270036
Diodes IncorporatedDiodes Incorporated
KN3270036 Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: KN3270036
Producator / Marca: Diodes Incorporated
Descrierea produsului OSCILLATOR XO 32.768KHZ CMOS SMD
Foi de date: KN3270036.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
1000 pcs
  • Mesaj
Specificațiile KN3270036
Număr parc KN3270036 Producător Diodes Incorporated
Descriere OSCILLATOR XO 32.768KHZ CMOS SMD Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 67217 pcs Fișa cu date KN3270036.pdf
Tensiune - Aprovizionare 2.5V Tip XO (Standard)
Dimensiune / Dimensiune 0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm) Serie SaRonix-eCera™ KN
Evaluări - ambalare Tape & Reel (TR)
Pachet / Caz 4-SMD, No Lead producție CMOS
Temperatura de Operare -40°C ~ 85°C Tipul de montare Surface Mount
Înălțime - așezată (Max) 0.061" (1.55mm) Funcţie Enable/Disable
Frecvență Stabilitate ±25ppm Frecvență 32.768kHz
descriere detaliata 32.768kHz XO (Standard) CMOS Oscillator 2.5V Enable/Disable 4-SMD, No Lead Curent - aprovizionare (Max) 400µA