FW3740018Z
Diodes IncorporatedDiodes Incorporated
Diodes Incorporated
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: FW3740018Z
Producator / Marca: Diodes Incorporated
Descrierea produsului CRYSTAL CERAMIC SEAM2016
Foi de date:
Preț de referință (în dolari SUA)
3000 pcs
  • Mesaj
Specificațiile FW3740018Z
Număr parc FW3740018Z Producător Diodes Incorporated
Descriere CRYSTAL CERAMIC SEAM2016 Condiții libere de stare / stare RoHS
cantitate valabila 178336 pcs Fișa cu date
Tip MHz Crystal Dimensiune / Dimensiune 0.081" L x 0.065" W (2.05mm x 1.65mm)
Serie SaRonix-eCera™ FW Evaluări -
Pachet / Caz 4-SMD, No Lead Temperatura de Operare -
Mod de operare Fundamental Tipul de montare Surface Mount
Încărcați capacitatea - Înălțime - așezată (Max) 0.020" (0.50mm)
Frecvența toleranței - Frecvență Stabilitate -
Frecvență 37.4MHz ESR (rezistență în serie echivalentă) 80 Ohms
descriere detaliata 37.4MHz Crystal 80 Ohms 4-SMD, No Lead