FW1600010
Diodes IncorporatedDiodes Incorporated
FW1600010 Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: FW1600010
Producator / Marca: Diodes Incorporated
Descrierea produsului CRYSTAL 16MHZ 8PF SMD
Foi de date: FW1600010.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
3000 pcs
6000 pcs
  • Mesaj
Specificațiile FW1600010
Număr parc FW1600010 Producător Diodes Incorporated
Descriere CRYSTAL 16MHZ 8PF SMD Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 166043 pcs Fișa cu date FW1600010.pdf
Tip MHz Crystal Dimensiune / Dimensiune 0.079" L x 0.063" W (2.00mm x 1.60mm)
Serie SaRonix-eCera™ FW Evaluări -
ambalare Tape & Reel (TR) Pachet / Caz 4-SMD, No Lead
Alte nume FW1600010TR Temperatura de Operare -40°C ~ 85°C
Mod de operare Fundamental Tipul de montare Surface Mount
Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited) Încărcați capacitatea 8pF
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant Înălțime - așezată (Max) 0.022" (0.55mm)
Frecvența toleranței ±10ppm Frecvență Stabilitate ±20ppm
Frecvență 16MHz ESR (rezistență în serie echivalentă) 150 Ohms
descriere detaliata 16MHz ±10ppm Crystal 8pF 150 Ohms 4-SMD, No Lead