FK3330005
Diodes IncorporatedDiodes Incorporated
FK3330005 Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: FK3330005
Producator / Marca: Diodes Incorporated
Descrierea produsului OSCILLATOR XO 33.333MHZ CMOS SMD
Foi de date: FK3330005.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
100 pcs
  • Mesaj
Specificațiile FK3330005
Număr parc FK3330005 Producător Diodes Incorporated
Descriere OSCILLATOR XO 33.333MHZ CMOS SMD Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 23003 pcs Fișa cu date FK3330005.pdf
Tensiune - Aprovizionare 3.3V Tip XO (Standard)
Dimensiune / Dimensiune 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm) Serie SaRonix-eCera™ FK
Evaluări - ambalare Bulk
Pachet / Caz 4-SMD, No Lead producție CMOS
Temperatura de Operare -20°C ~ 70°C Tipul de montare Surface Mount
Înălțime - așezată (Max) 0.045" (1.15mm) Funcţie Enable/Disable
Frecvență Stabilitate ±50ppm Frecvență 33.333MHz
descriere detaliata 33.333MHz XO (Standard) CMOS Oscillator 3.3V Enable/Disable 4-SMD, No Lead Curent - aprovizionare (Max) 10mA
Curent - furnizare (dezactivare) (Max) 10µA Rezonator de bază Crystal
Expediere
FEDEX www.FedEx.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
DHL www.DHL.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
UPS www.UPS.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
TNT www.TNT.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
FedexDHLUPSTNT
GARANȚIE DE VÂNZARE AFERENTĂ
Etichete asemănătoare
produse asemanatoare
FK3300006
FK3300006
Producători: Diodes Incorporated
Descriere: OSCILLATOR XO 33.000MHZ CMOS SMD