FK2500019
Diodes IncorporatedDiodes Incorporated
FK2500019 Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: FK2500019
Producator / Marca: Diodes Incorporated
Descrierea produsului OSCILLATOR XO 25.000MHZ CMOS SMD
Foi de date: FK2500019.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
100 pcs
  • Mesaj
Specificațiile FK2500019
Număr parc FK2500019 Producător Diodes Incorporated
Descriere OSCILLATOR XO 25.000MHZ CMOS SMD Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 22250 pcs Fișa cu date FK2500019.pdf
Tensiune - Aprovizionare 3.3V Tip XO (Standard)
Dimensiune / Dimensiune 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm) Serie SaRonix-eCera™ FK
Evaluări - ambalare Bulk
Pachet / Caz 4-SMD, No Lead producție CMOS
Temperatura de Operare -20°C ~ 70°C Tipul de montare Surface Mount
Înălțime - așezată (Max) 0.045" (1.15mm) Funcţie Enable/Disable
Frecvență Stabilitate ±25ppm Frecvență 25MHz
descriere detaliata 25MHz XO (Standard) CMOS Oscillator 3.3V Enable/Disable 4-SMD, No Lead Curent - aprovizionare (Max) 10mA