FD6000016
Diodes IncorporatedDiodes Incorporated
FD6000016 Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: FD6000016
Producator / Marca: Diodes Incorporated
Descrierea produsului OSCILLATOR XO 60.000MHZ CMOS SMD
Foi de date: FD6000016.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
100 pcs
  • Mesaj
Specificațiile FD6000016
Număr parc FD6000016 Producător Diodes Incorporated
Descriere OSCILLATOR XO 60.000MHZ CMOS SMD Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 19178 pcs Fișa cu date FD6000016.pdf
Tensiune - Aprovizionare 3.3V Tip XO (Standard)
Dimensiune / Dimensiune 0.197" L x 0.126" W (5.00mm x 3.20mm) Serie SaRonix-eCera™ FD
Evaluări - ambalare Bulk
Pachet / Caz 4-SMD, No Lead producție CMOS
Temperatura de Operare -20°C ~ 70°C Tipul de montare Surface Mount
Înălțime - așezată (Max) 0.051" (1.30mm) Funcţie Enable/Disable
Frecvență Stabilitate ±50ppm Frecvență 60MHz
descriere detaliata 60MHz XO (Standard) CMOS Oscillator 3.3V Enable/Disable 4-SMD, No Lead Curent - aprovizionare (Max) 25mA
Curent - furnizare (dezactivare) (Max) 10µA Rezonator de bază Crystal
Expediere
FEDEX www.FedEx.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
DHL www.DHL.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
UPS www.UPS.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
TNT www.TNT.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
FedexDHLUPSTNT
GARANȚIE DE VÂNZARE AFERENTĂ
Etichete asemănătoare
produse asemanatoare
FD6250007
FD6250007
Producători: Diodes Incorporated
Descriere: OSCILLATOR XO 62.5MHZ CMOS SMD
In stoc: 18164 pcs
Descarca: FD6250007.pdf
RFQ
FD6-36
FD6-36
Producători: Triad Magnetics
Descriere: XFRMR LAMINATED THRU HOLE
In stoc: 5566 pcs
Descarca: FD6-36.pdf
RFQ
FD6-48
FD6-48
Producători: Triad Magnetics
Descarca: FD6-48.pdf
FD600R17KE3B2NOSA1
FD600R17KE3B2NOSA1
Producători: International Rectifier (Infineon Technologies)
Descriere: IGBT MODULE VCES 600V 600A
In stoc: 108 pcs
Descarca: FD600R17KE3B2NOSA1.pdf
FD600R06ME3_B11_S2
FD600R06ME3_B11_S2
In stoc: 580 pcs
Descarca: FD600R06ME3_B11_S2.pdf
FD6-28
FD6-28
Descarca: FD6-28.pdf
FD6-24
FD6-24
Descarca: FD6-24.pdf
FD600R17KE3KB5NOSA1
FD600R17KE3KB5NOSA1
In stoc: 96 pcs
Descarca: FD600R17KE3KB5NOSA1.pdf
FD600R12KF4NOSA1
FD600R12KF4NOSA1
Descriere: IGBT MODULE 1200V 600A
Descarca: FD600R12KF4NOSA1.pdf
FD6-20
FD6-20
Descarca: FD6-20.pdf
FD600R06ME3S2BOSA1
FD600R06ME3S2BOSA1
In stoc: 588 pcs
Descarca: FD600R06ME3S2BOSA1.pdf
FD6-56
FD6-56
Descarca: FD6-56.pdf
Industria de știri
Rohm adaugă 10 MOSFET-uri de automobile SiC
ON adaugă la MOSFET-urile SiC
ON Semiconductor a introdus două MOSFET-uri SiC destinate aplicațiilor EV, solar și UPS. Clasa in...
APEC: TI se gandeste in lateral sa faca cip ac-dc cu stand-by de 15mW