DZ9F12S92-7
Diodes IncorporatedDiodes Incorporated
DZ9F12S92-7 Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: DZ9F12S92-7
Producator / Marca: Diodes Incorporated
Descrierea produsului DIODE ZENER 12V 200MW SOD923
Foi de date: DZ9F12S92-7.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
10000 pcs
30000 pcs
  • Mesaj
Specificațiile DZ9F12S92-7
Număr parc DZ9F12S92-7 Producător Diodes Incorporated
Descriere DIODE ZENER 12V 200MW SOD923 Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 1910393 pcs Fișa cu date DZ9F12S92-7.pdf
Tensiune - Zener (Nom) (Vz) 12V Tensiune - înainte (Vf) (Max) @ Dacă 900mV @ 10mA
Toleranţă ±5% Pachetul dispozitivului furnizor SOD-923
Serie - Putere - Max 200mW
ambalare Tape & Reel (TR) Pachet / Caz SOD-923
Alte nume DZ9F12S92-7-ND
DZ9F12S92-7DITR
Temperatura de Operare -65°C ~ 150°C (TJ)
Tipul de montare Surface Mount Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant
Impedanță (Max) (Zzt) 30 Ohms descriere detaliata Zener Diode 12V 200mW ±5% Surface Mount SOD-923
Curenți - Scurgeri inverse @ Vr 100nA @ 9V