DZ23C47-7
Diodes IncorporatedDiodes Incorporated
DZ23C47-7 Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: DZ23C47-7
Producator / Marca: Diodes Incorporated
Descrierea produsului DIODE ZENER ARRAY 47V SOT23-3
Foi de date: DZ23C47-7.pdf
Statutul RoHs Conține plumb / RoHS neconform
  • Mesaj
Specificațiile DZ23C47-7
Număr parc DZ23C47-7 Producător Diodes Incorporated
Descriere DIODE ZENER ARRAY 47V SOT23-3 Condiții libere de stare / stare RoHS Conține plumb / RoHS neconform
cantitate valabila 6319 pcs Fișa cu date DZ23C47-7.pdf
Tensiune - Zener (Nom) (Vz) 47V Toleranţă ±5%
Pachetul dispozitivului furnizor SOT-23-3 Serie -
Putere - Max 300mW ambalare Tape & Reel (TR)
Pachet / Caz TO-236-3, SC-59, SOT-23-3 Temperatura de Operare -65°C ~ 150°C
Tipul de montare Surface Mount Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Impedanță (Max) (Zzt) 100 Ohms
descriere detaliata Zener Diode Array 1 Pair Common Cathode 47V 300mW ±5% SOT-23-3 configurație 1 Pair Common Cathode
Numărul părții de bază DZ23C47
Expediere
FEDEX www.FedEx.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
DHL www.DHL.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
UPS www.UPS.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
TNT www.TNT.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
FedexDHLUPSTNT
GARANȚIE DE VÂNZARE AFERENTĂ
Etichete asemănătoare
produse asemanatoare
DZ23C43-E3-08
DZ23C43-E3-08
Producători: Electro-Films (EFI) / Vishay
Descriere: DIODE ZENER 43V 300MW SOT23
In stoc: 2066537 pcs
Descarca: DZ23C43-E3-08.pdf
RFQ
DZ23C43-E3-18
DZ23C43-E3-18
In stoc: 2343522 pcs
Descarca: DZ23C43-E3-18.pdf
RFQ
DZ23C47-7-F
DZ23C47-7-F
Producători: Diodes Incorporated
Descriere: DIODE ZENER ARRAY 47V SOT23-3