DZ23C36-7
Diodes IncorporatedDiodes Incorporated
DZ23C36-7 Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: DZ23C36-7
Producator / Marca: Diodes Incorporated
Descrierea produsului DIODE ZENER ARRAY 36V SOT23-3
Foi de date: DZ23C36-7.pdf
Statutul RoHs Conține plumb / RoHS neconform
Preț de referință (în dolari SUA)
30000 pcs
  • Mesaj
Specificațiile DZ23C36-7
Număr parc DZ23C36-7 Producător Diodes Incorporated
Descriere DIODE ZENER ARRAY 36V SOT23-3 Condiții libere de stare / stare RoHS Conține plumb / RoHS neconform
cantitate valabila 808205 pcs Fișa cu date DZ23C36-7.pdf
Tensiune - Zener (Nom) (Vz) 36V Toleranţă ±5%
Pachetul dispozitivului furnizor SOT-23-3 Serie -
Putere - Max 300mW ambalare Tape & Reel (TR)