DZ23C15-7-F
Diodes IncorporatedDiodes Incorporated
DZ23C15-7-F Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: DZ23C15-7-F
Producator / Marca: Diodes Incorporated
Descrierea produsului DIODE ZENER ARRAY 15V SOT23-3
Foi de date: DZ23C15-7-F.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Mesaj
Specificațiile DZ23C15-7-F
Număr parc DZ23C15-7-F Producător Diodes Incorporated
Descriere DIODE ZENER ARRAY 15V SOT23-3 Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 183567 pcs Fișa cu date DZ23C15-7-F.pdf
Tensiune - Zener (Nom) (Vz) 15V Toleranţă ±5%
Pachetul dispozitivului furnizor SOT-23-3 Serie -
Putere - Max 300mW ambalare Cut Tape (CT)
Pachet / Caz TO-236-3, SC-59, SOT-23-3 Alte nume DZ23C15-FDICT
Temperatura de Operare -65°C ~ 150°C Tipul de montare Surface Mount
Impedanță (Max) (Zzt) 30 Ohms descriere detaliata Zener Diode Array 1 Pair Common Cathode 15V 300mW ±5% SOT-23-3