DTM3A25P20NFDB-7
Diodes IncorporatedDiodes Incorporated
DTM3A25P20NFDB-7 Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: DTM3A25P20NFDB-7
Producator / Marca: Diodes Incorporated
Descrierea produsului TRANSISTOR ARRAY U-DFN2020-6 T&R
Foi de date: DTM3A25P20NFDB-7.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
3000 pcs
6000 pcs
  • Mesaj
Specificațiile DTM3A25P20NFDB-7
Număr parc DTM3A25P20NFDB-7 Producător Diodes Incorporated
cantitate valabila 583596 pcs Fișa cu date DTM3A25P20NFDB-7.pdf
Tensiune - evaluat 25V PNP, 20 N-Channel Tip tranzistor PNP, N-Channel
Pachetul dispozitivului furnizor U-DFN2020-6 (Type B) Serie -
ambalare Tape & Reel (TR) Pachet / Caz 6-UDFN Exposed Pad
Alte nume DTM3A25P20NFDB-7-ND
DTM3A25P20NFDB-7DITR
Tipul de montare Surface Mount
descriere detaliata Transistor General Purpose PNP, N-Channel 25V PNP, 20 N-Channel 3A Surface Mount U-DFN2020-6 (Type B) Ratingul curent 3A
Aplicații General Purpose
Expediere
FEDEX www.FedEx.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
DHL www.DHL.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
UPS www.UPS.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
TNT www.TNT.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
FedexDHLUPSTNT
GARANȚIE DE VÂNZARE AFERENTĂ
Etichete asemănătoare
produse asemanatoare
DTM65PW120C
DTM65PW120C
Producători: TDK-Lambda Americas, Inc.
Descriere: AC/DC DESKTOP ADAPTER 12V 60W