DSS20201L-7
Diodes IncorporatedDiodes Incorporated
DSS20201L-7 Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: DSS20201L-7
Producator / Marca: Diodes Incorporated
Descrierea produsului TRANS NPN 20V 2A SOT-23
Foi de date: DSS20201L-7.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
3000 pcs
6000 pcs
  • Mesaj
Specificațiile DSS20201L-7
Număr parc DSS20201L-7 Producător Diodes Incorporated
Descriere TRANS NPN 20V 2A SOT-23 Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 980294 pcs Fișa cu date DSS20201L-7.pdf
Tensiune - emițător colector (Max) 20V Vce Saturație (Max) @ Ib, Ic 100mV @ 200mA, 2A
Tip tranzistor NPN Pachetul dispozitivului furnizor SOT-23-3
Serie - Putere - Max 600mW
ambalare Tape & Reel (TR) Pachet / Caz TO-236-3, SC-59, SOT-23-3
Alte nume DSS20201L7
DSS20201LDITR
Temperatura de Operare -55°C ~ 150°C (TJ)
Tipul de montare Surface Mount Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant Frecvență - tranziție 150MHz
descriere detaliata Bipolar (BJT) Transistor NPN 20V 2A 150MHz 600mW Surface Mount SOT-23-3 DC Creșterea curentului (hFE) (Min) @ Ic, Vce 200 @ 500mA, 2V
Curentul curent - colector (max) 100nA (ICBO) Curent - Colector (Ic) (Max) 2A