DMP4013LFGQ-13
Diodes IncorporatedDiodes Incorporated
DMP4013LFGQ-13 Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: DMP4013LFGQ-13
Producator / Marca: Diodes Incorporated
Descrierea produsului MOSFET PCH 40V 10.3A POWERDI
Foi de date: DMP4013LFGQ-13.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
3000 pcs
  • Mesaj
Specificațiile DMP4013LFGQ-13
Număr parc DMP4013LFGQ-13 Producător Diodes Incorporated
Descriere MOSFET PCH 40V 10.3A POWERDI Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 268192 pcs Fișa cu date DMP4013LFGQ-13.pdf
Vgs (a) (Max) @ Id 3V @ 250µA Vgs (Max) ±20V
Tehnologie MOSFET (Metal Oxide) Pachetul dispozitivului furnizor PowerDI3333-8
Serie Automotive, AEC-Q101 Rds On (Max) @ Id, Vgs 13 mOhm @ 10A, 10V
Distrugerea puterii (Max) 1W (Ta) ambalare Tape & Reel (TR)
Pachet / Caz 8-PowerVDFN Temperatura de Operare -55°C ~ 150°C (TJ)
Tipul de montare Surface Mount Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant Capacitate de intrare (Ciss) (Max) @ Vds 3426pF @ 20V
Încărcare prin poștă (Qg) (Max) @ Vgs 68.6nC @ 10V Tipul FET P-Channel
FET Feature - Tensiunea de transmisie (valorile max. 4.5V, 10V
Scurgeți la sursa de tensiune (Vdss) 40V descriere detaliata P-Channel 40V 10.3A (Ta) 1W (Ta) Surface Mount PowerDI3333-8
Curent - scurgere continuă (Id) @ 25 ° C 10.3A (Ta)