DMN3008SFG-13
Diodes IncorporatedDiodes Incorporated
DMN3008SFG-13 Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: DMN3008SFG-13
Producator / Marca: Diodes Incorporated
Descrierea produsului MOSFET N-CH 30V 17.6A POWERDI
Foi de date: DMN3008SFG-13.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
3000 pcs
  • Mesaj
Specificațiile DMN3008SFG-13
Număr parc DMN3008SFG-13 Producător Diodes Incorporated
Descriere MOSFET N-CH 30V 17.6A POWERDI Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 273626 pcs Fișa cu date DMN3008SFG-13.pdf
Vgs (a) (Max) @ Id 2.3V @ 250µA Vgs (Max) ±20V
Tehnologie MOSFET (Metal Oxide) Pachetul dispozitivului furnizor PowerDI3333-8
Serie - Rds On (Max) @ Id, Vgs 4.6 mOhm @ 13.5A, 10V
Distrugerea puterii (Max) 900mW (Ta) ambalare Tape & Reel (TR)
Pachet / Caz 8-PowerWDFN Alte nume DMN3008SFG-13DI
Temperatura de Operare -55°C ~ 150°C (TJ) Tipul de montare Surface Mount
Capacitate de intrare (Ciss) (Max) @ Vds 3690pF @ 10V Încărcare prin poștă (Qg) (Max) @ Vgs 86nC @ 10V
Tipul FET N-Channel FET Feature -
Tensiunea de transmisie (valorile max. 4.5V, 10V Scurgeți la sursa de tensiune (Vdss) 30V
descriere detaliata N-Channel 30V 17.6A (Ta) 900mW (Ta) Surface Mount PowerDI3333-8 Curent - scurgere continuă (Id) @ 25 ° C 17.6A (Ta)