DMN1150UFB-7B
Diodes IncorporatedDiodes Incorporated
Diodes Incorporated
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: DMN1150UFB-7B
Producator / Marca: Diodes Incorporated
Descrierea produsului MOSFET N-CH 12V 1.41A 3DFN
Foi de date: DMN1150UFB-7B.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
10000 pcs
  • Mesaj
Specificațiile DMN1150UFB-7B
Număr parc DMN1150UFB-7B Producător Diodes Incorporated
Descriere MOSFET N-CH 12V 1.41A 3DFN Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 1176174 pcs Fișa cu date DMN1150UFB-7B.pdf
Vgs (a) (Max) @ Id 1V @ 250µA Vgs (Max) ±6V
Tehnologie MOSFET (Metal Oxide) Pachetul dispozitivului furnizor 3-DFN1006 (1.0x0.6)
Serie - Rds On (Max) @ Id, Vgs 150 mOhm @ 1A, 4.5V
Distrugerea puterii (Max) 500mW (Ta) ambalare Tape & Reel (TR)
Pachet / Caz 3-UFDFN Alte nume DMN1150UFB-7BDITR
Temperatura de Operare -55°C ~ 150°C (TJ) Tipul de montare Surface Mount
Capacitate de intrare (Ciss) (Max) @ Vds 106pF @ 10V Încărcare prin poștă (Qg) (Max) @ Vgs 1.5nC @ 4.5V
Tipul FET N-Channel FET Feature -
Tensiunea de transmisie (valorile max. 1.8V, 4.5V Scurgeți la sursa de tensiune (Vdss) 12V