DFLZ6V2-7
Diodes IncorporatedDiodes Incorporated
DFLZ6V2-7 Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: DFLZ6V2-7
Producator / Marca: Diodes Incorporated
Descrierea produsului DIODE ZENER 6.2V 1W POWERDI123
Foi de date: DFLZ6V2-7.pdf
Statutul RoHs Conține plumb / Conform RoHS
Preț de referință (în dolari SUA)
3000 pcs
6000 pcs
  • Mesaj
Specificațiile DFLZ6V2-7
Număr parc DFLZ6V2-7 Producător Diodes Incorporated
Descriere DIODE ZENER 6.2V 1W POWERDI123 Condiții libere de stare / stare RoHS Conține plumb / Conform RoHS
cantitate valabila 652332 pcs Fișa cu date DFLZ6V2-7.pdf
Tensiune - Zener (Nom) (Vz) 6.2V Tensiune - înainte (Vf) (Max) @ Dacă 1.2V @ 200mA
Toleranţă ±6% Pachetul dispozitivului furnizor PowerDI™ 123
Serie - Putere - Max 1W
ambalare Tape & Reel (TR) Pachet / Caz POWERDI®123
Alte nume DFLZ6V27
DFLZ6V2DITR
Temperatura de Operare -55°C ~ 150°C
Tipul de montare Surface Mount Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Contains lead / RoHS Compliant Impedanță (Max) (Zzt) 3 Ohms
descriere detaliata Zener Diode 6.2V 1W ±6% Surface Mount PowerDI™ 123 Curenți - Scurgeri inverse @ Vr 5µA @ 2V