DFLT7V5A-7
Diodes IncorporatedDiodes Incorporated
DFLT7V5A-7 Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: DFLT7V5A-7
Producator / Marca: Diodes Incorporated
Descrierea produsului TVS DIODE 7.5V 12.9V POWERDI 123
Foi de date: DFLT7V5A-7.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
3000 pcs
  • Mesaj
Specificațiile DFLT7V5A-7
Număr parc DFLT7V5A-7 Producător Diodes Incorporated
Descriere TVS DIODE 7.5V 12.9V POWERDI 123 Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 495875 pcs Fișa cu date DFLT7V5A-7.pdf
Tensiune - Standare inversă (tip) 7.5V Tensiune - Clamping (Max) @ Ipp 12.9V
Tensiune - Defalcare (Min) 8.33V Canale unidirecționale 1
Tip Zener Pachetul dispozitivului furnizor PowerDI™ 123
Serie Automotive, AEC-Q101 Protecția liniei electrice No
Power - vârf de vârf 225W ambalare Tape & Reel (TR)
Pachet / Caz POWERDI®123 Alte nume DFLT7V5A7
Temperatura de Operare -65°C ~ 150°C (TJ) Tipul de montare Surface Mount
Curent - vârf de vârf (10 / 1000μs) 17.4A Capacitate @ Frecventa -