DFLT24A-7
Diodes IncorporatedDiodes Incorporated
DFLT24A-7 Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: DFLT24A-7
Producator / Marca: Diodes Incorporated
Descrierea produsului TVS DIODE 24V 38.9V POWERDI 123
Foi de date: DFLT24A-7.pdf
Statutul RoHs Conține plumb / Conform RoHS
Preț de referință (în dolari SUA)
3000 pcs
6000 pcs
  • Mesaj
Specificațiile DFLT24A-7
Număr parc DFLT24A-7 Producător Diodes Incorporated
Descriere TVS DIODE 24V 38.9V POWERDI 123 Condiții libere de stare / stare RoHS Conține plumb / Conform RoHS
cantitate valabila 527361 pcs Fișa cu date DFLT24A-7.pdf
Tensiune - Standare inversă (tip) 24V Tensiune - Clamping (Max) @ Ipp 38.9V
Tensiune - Defalcare (Min) 26.7V Canale unidirecționale 1
Tip Zener Pachetul dispozitivului furnizor PowerDI™ 123
Serie Automotive, AEC-Q101 Protecția liniei electrice No
Power - vârf de vârf 225W ambalare Tape & Reel (TR)
Pachet / Caz POWERDI®123 Alte nume DFLT24A-7DITR
DFLT24A7
DFLT24ADITR
DFLT24ADITR-ND
Temperatura de Operare -65°C ~ 150°C (TJ) Tipul de montare Surface Mount
Curent - vârf de vârf (10 / 1000μs) 5.78A Capacitate @ Frecventa -