DDZX5V1BQ-7
Diodes IncorporatedDiodes Incorporated
DDZX5V1BQ-7 Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: DDZX5V1BQ-7
Producator / Marca: Diodes Incorporated
Descrierea produsului DIODE ZENER 5.1V 300MW SOT-23
Foi de date: DDZX5V1BQ-7.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
3000 pcs
6000 pcs
  • Mesaj
Specificațiile DDZX5V1BQ-7
Număr parc DDZX5V1BQ-7 Producător Diodes Incorporated
Descriere DIODE ZENER 5.1V 300MW SOT-23 Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 1296265 pcs Fișa cu date DDZX5V1BQ-7.pdf
Tensiune - Zener (Nom) (Vz) 5.1V Tensiune - înainte (Vf) (Max) @ Dacă 900mV @ 10mA
Toleranţă ±2% Pachetul dispozitivului furnizor SOT-23
Serie Automotive, AEC-Q101 Putere - Max 300mW
ambalare Tape & Reel (TR) Pachet / Caz TO-236-3, SC-59, SOT-23-3
Alte nume DDZX5V1BQ-7DITR Temperatura de Operare -65°C ~ 150°C
Tipul de montare Surface Mount Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant Impedanță (Max) (Zzt) 17 Ohms
descriere detaliata Zener Diode 5.1V 300mW ±2% Surface Mount SOT-23 Curenți - Scurgeri inverse @ Vr 5µA @ 1.5V