DDZ30DS-7
Diodes IncorporatedDiodes Incorporated
Diodes Incorporated
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: DDZ30DS-7
Producator / Marca: Diodes Incorporated
Descrierea produsului DIODE ZENER 30V 200MW SOD323
Foi de date: DDZ30DS-7.pdf
  • Mesaj
Specificațiile DDZ30DS-7
Număr parc DDZ30DS-7 Producător Diodes Incorporated
Descriere DIODE ZENER 30V 200MW SOD323 Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 1570751 pcs Fișa cu date DDZ30DS-7.pdf
Tensiune - Zener (Nom) (Vz) 30V Tensiune - înainte (Vf) (Max) @ Dacă 900mV @ 10mA
Toleranţă ±2.5% Pachetul dispozitivului furnizor SOD-323
Serie - Putere - Max 200mW
ambalare Tape & Reel (TR) Pachet / Caz SC-76, SOD-323
Alte nume DDZ30DS-7-ND
DDZ30DS-7DITR
Temperatura de Operare -65°C ~ 150°C
Tipul de montare Surface Mount Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant Impedanță (Max) (Zzt) 55 Ohms
descriere detaliata Zener Diode 30V 200mW ±2.5% Surface Mount SOD-323 Curenți - Scurgeri inverse @ Vr 50nA @ 23V
Numărul părții de bază DDZ30
Expediere
FEDEX www.FedEx.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
DHL www.DHL.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
UPS www.UPS.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
TNT www.TNT.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
FedexDHLUPSTNT
GARANȚIE DE VÂNZARE AFERENTĂ
Etichete asemănătoare
produse asemanatoare
DDZ31-7
DDZ31-7
Producători: Diodes Incorporated
Descriere: DIODE ZENER 31V 500MW SOD123