DDZ10ASF-7
Diodes IncorporatedDiodes Incorporated
DDZ10ASF-7 Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: DDZ10ASF-7
Producator / Marca: Diodes Incorporated
Descrierea produsului DIODE ZENER 9.36V 500MW SOD323F
Foi de date: DDZ10ASF-7.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
3000 pcs
6000 pcs
  • Mesaj
Specificațiile DDZ10ASF-7
Număr parc DDZ10ASF-7 Producător Diodes Incorporated
Descriere DIODE ZENER 9.36V 500MW SOD323F Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 3060296 pcs Fișa cu date DDZ10ASF-7.pdf
Tensiune - Zener (Nom) (Vz) 9.36V Tensiune - înainte (Vf) (Max) @ Dacă 900mV @ 10mA
Toleranţă ±3% Pachetul dispozitivului furnizor SOD-323F
Serie - Putere - Max 500mW
ambalare Tape & Reel (TR) Pachet / Caz SC-90, SOD-323F
Alte nume DDZ10ASF-7DITR
DDZ10ASF7
Temperatura de Operare -65°C ~ 150°C
Tipul de montare Surface Mount Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant Impedanță (Max) (Zzt) 30 Ohms
descriere detaliata Zener Diode 9.36V 500mW ±3% Surface Mount SOD-323F Curenți - Scurgeri inverse @ Vr 7.5µA @ 8.66V