D3Z20BF-7
Diodes IncorporatedDiodes Incorporated
D3Z20BF-7 Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: D3Z20BF-7
Producator / Marca: Diodes Incorporated
Descrierea produsului DIODE ZENER 19.96V 400MW SOD323F
Foi de date: D3Z20BF-7.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Mesaj
Specificațiile D3Z20BF-7
Număr parc D3Z20BF-7 Producător Diodes Incorporated
Descriere DIODE ZENER 19.96V 400MW SOD323F Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 382128 pcs Fișa cu date D3Z20BF-7.pdf
Tensiune - Zener (Nom) (Vz) 19.96V Tensiune - înainte (Vf) (Max) @ Dacă 1.1V @ 100mA
Toleranţă ±2% Pachetul dispozitivului furnizor SOD-323F
Serie - Putere - Max 400mW
ambalare Cut Tape (CT) Pachet / Caz SC-90, SOD-323F
Alte nume D3Z20BF-7DICT Temperatura de Operare -65°C ~ 150°C
Tipul de montare Surface Mount Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant Impedanță (Max) (Zzt) 20 Ohms
descriere detaliata Zener Diode 19.96V 400mW ±2% Surface Mount SOD-323F Curenți - Scurgeri inverse @ Vr 50nA @ 15V