D24V0L1B2LP-7B
Diodes IncorporatedDiodes Incorporated
D24V0L1B2LP-7B Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: D24V0L1B2LP-7B
Producator / Marca: Diodes Incorporated
Descrierea produsului TVS DIODE 24V 46V DFN1006-2
Foi de date: D24V0L1B2LP-7B.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Mesaj
Specificațiile D24V0L1B2LP-7B
Număr parc D24V0L1B2LP-7B Producător Diodes Incorporated
Descriere TVS DIODE 24V 46V DFN1006-2 Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 239275 pcs Fișa cu date D24V0L1B2LP-7B.pdf
Tensiune - Standare inversă (tip) 24V (Max) Tensiune - Clamping (Max) @ Ipp 46V
Tensiune - Defalcare (Min) 26V Tip Zener
Pachetul dispozitivului furnizor X1-DFN1006-2 Serie Automotive, AEC-Q101
Protecția liniei electrice No Power - vârf de vârf 90W
ambalare Cut Tape (CT) Pachet / Caz 0402 (1006 Metric)
Alte nume D24V0L1B2LP-7BDICT Temperatura de Operare -65°C ~ 150°C (TJ)
Tipul de montare Surface Mount Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant Curent - vârf de vârf (10 / 1000μs) 2A (8/20µs)
Capacitate @ Frecventa 6pF @ 1MHz Canalele bidirecționale 1
Aplicații Automotive
Expediere
FEDEX www.FedEx.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
DHL www.DHL.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
UPS www.UPS.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
TNT www.TNT.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
FedexDHLUPSTNT
GARANȚIE DE VÂNZARE AFERENTĂ
Etichete asemănătoare
produse asemanatoare
D2490-B
D2490-B
Producători: Crydom
Descriere: SSR RELAY SPST-NC 90A 24-280V
In stoc: 1004 pcs
Descarca: D2490-B.pdf
RFQ
D248-9STT
D248-9STT
Producători: Klein Tools
Descriere: CUTTER SIDE ANGLED BEVEL 9"
In stoc: 2221 pcs
Descarca: D248-9STT.pdf
RFQ
D248-8-GLW
D248-8-GLW
Producători: Klein Tools
Descriere: CUTTER SIDE ANGLED BEVEL 8.06"
Descarca: D248-8-GLW.pdf
D248-8
D248-8
Descriere: CUTTER SIDE ANGLED BEVEL 8.07"
Descarca: D248-8.pdf
Producători: Crydom
Descriere: SSR RELAY SPST-NO 90A 24-280V
Descarca: D2490-10.pdf
D248-8-INS
D248-8-INS
Descriere: CUTTER SIDE ANGLED BEVEL 8.25"
Descarca: D248-8-INS.pdf