D15V0H1U2LP16-7
Diodes IncorporatedDiodes Incorporated
D15V0H1U2LP16-7 Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: D15V0H1U2LP16-7
Producator / Marca: Diodes Incorporated
Descrierea produsului TVS DIODE 15V 25V U-DFN1616-2
Foi de date: D15V0H1U2LP16-7.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
3000 pcs
6000 pcs
  • Mesaj
Specificațiile D15V0H1U2LP16-7
Număr parc D15V0H1U2LP16-7 Producător Diodes Incorporated
Descriere TVS DIODE 15V 25V U-DFN1616-2 Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 912184 pcs Fișa cu date D15V0H1U2LP16-7.pdf
Tensiune - Standare inversă (tip) 15V Tensiune - Clamping (Max) @ Ipp 25V
Tensiune - Defalcare (Min) 15.5V Canale unidirecționale 1
Tip Zener Pachetul dispozitivului furnizor U-DFN1616-2
Serie - Protecția liniei electrice No
Power - vârf de vârf 2.25W ambalare Tape & Reel (TR)
Pachet / Caz 2-UFDFN Alte nume D15V0H1U2LP16-7-ND
D15V0H1U2LP16-7DITR
Temperatura de Operare -55°C ~ 150°C (TJ) Tipul de montare Surface Mount
Curent - vârf de vârf (10 / 1000μs) 90A (8/20µs) Capacitate @ Frecventa 700pF @ 1MHz