BZX84C8V2-7-F
Diodes IncorporatedDiodes Incorporated
BZX84C8V2-7-F Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: BZX84C8V2-7-F
Producator / Marca: Diodes Incorporated
Descrierea produsului DIODE ZENER 8.2V 300MW SOT23-3
Foi de date: BZX84C8V2-7-F.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
3000 pcs
6000 pcs
  • Mesaj
Specificațiile BZX84C8V2-7-F
Număr parc BZX84C8V2-7-F Producător Diodes Incorporated
Descriere DIODE ZENER 8.2V 300MW SOT23-3 Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 3264200 pcs Fișa cu date BZX84C8V2-7-F.pdf
Tensiune - Zener (Nom) (Vz) 8.2V Tensiune - înainte (Vf) (Max) @ Dacă 900mV @ 10mA
Toleranţă ±6% Pachetul dispozitivului furnizor SOT-23-3
Serie - Putere - Max 300mW
ambalare Tape & Reel (TR) Pachet / Caz TO-236-3, SC-59, SOT-23-3
Alte nume BZX84C8V2-FDITR
BZX84C8V27F
Temperatura de Operare -65°C ~ 150°C
Tipul de montare Surface Mount Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant Impedanță (Max) (Zzt) 15 Ohms
descriere detaliata Zener Diode 8.2V 300mW ±6% Surface Mount SOT-23-3 Curenți - Scurgeri inverse @ Vr 700nA @ 5V
Numărul părții de bază BZX84C8V2
Expediere
FEDEX www.FedEx.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
DHL www.DHL.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
UPS www.UPS.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
TNT www.TNT.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
FedexDHLUPSTNT
GARANȚIE DE VÂNZARE AFERENTĂ
Etichete asemănătoare
produse asemanatoare
BZX84C8V2-G3-08
BZX84C8V2-G3-08
Producători: Electro-Films (EFI) / Vishay
Descriere: DIODE ZENER 8.2V 300MW SOT23-3
In stoc: 2416433 pcs
Descarca: BZX84C8V2-G3-08.pdf
RFQ
BZX84C8V2
BZX84C8V2
Producători: Fairchild/ON Semiconductor
Descriere: DIODE ZENER 8.2V 350MW SOT23-3
In stoc: 2203763 pcs
Descarca: BZX84C8V2.pdf
RFQ
BZX84C8V2-7
BZX84C8V2-7
Producători: Diodes Incorporated
Descarca: BZX84C8V2-7.pdf
BZX84C8V2 RFG
BZX84C8V2 RFG
Producători: TSC (Taiwan Semiconductor)
Descriere: DIODE ZENER 8.2V 300MW SOT23
Descarca: BZX84C8V2 RFG.pdf
BZX84C7V5W-7-F
BZX84C7V5W-7-F
Descriere: DIODE ZENER 7.5V 200MW SOT323
Descarca: BZX84C7V5W-7-F.pdf
BZX84C7V5_D87Z
BZX84C7V5_D87Z
Producători: AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Descriere: DIODE ZENER 7.5V 350MW SOT23-3