BZX84C6V8S-7-F
Diodes IncorporatedDiodes Incorporated
BZX84C6V8S-7-F Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: BZX84C6V8S-7-F
Producator / Marca: Diodes Incorporated
Descrierea produsului DIODE ZENER ARRAY 6.8V SOT363
Foi de date: BZX84C6V8S-7-F.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
3000 pcs
  • Mesaj
Specificațiile BZX84C6V8S-7-F
Număr parc BZX84C6V8S-7-F Producător Diodes Incorporated
Descriere DIODE ZENER ARRAY 6.8V SOT363 Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 1188200 pcs Fișa cu date BZX84C6V8S-7-F.pdf
Tensiune - Zener (Nom) (Vz) 6.8V Tensiune - înainte (Vf) (Max) @ Dacă 900mV @ 10mA
Toleranţă ±6% Pachetul dispozitivului furnizor SOT-363
Serie - Putere - Max 200mW
ambalare Tape & Reel (TR) Pachet / Caz 6-TSSOP, SC-88, SOT-363
Alte nume BZX84C6V8S-FDITR Temperatura de Operare -65°C ~ 150°C
Tipul de montare Surface Mount Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant Impedanță (Max) (Zzt) 15 Ohms
descriere detaliata Zener Diode Array 2 Independent 6.8V 200mW ±6% SOT-363 Curenți - Scurgeri inverse @ Vr 2µA @ 4V
configurație 2 Independent Numărul părții de bază BZX84C6V8S
Expediere
FEDEX www.FedEx.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
DHL www.DHL.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
UPS www.UPS.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
TNT www.TNT.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
FedexDHLUPSTNT
GARANȚIE DE VÂNZARE AFERENTĂ
Etichete asemănătoare
produse asemanatoare
BZX84C6V8LT3G
BZX84C6V8LT3G
Producători: AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Descriere: DIODE ZENER 6.8V 225MW SOT23-3
In stoc: 4531848 pcs
Descarca: BZX84C6V8LT3G.pdf
RFQ
BZX84C6V8S-7
BZX84C6V8S-7
Producători: Diodes Incorporated
Descriere: DIODE ZENER ARRAY 6.8V SOT363