BZX84C6V8-7
Diodes IncorporatedDiodes Incorporated
BZX84C6V8-7 Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: BZX84C6V8-7
Producator / Marca: Diodes Incorporated
Descrierea produsului DIODE ZENER 6.8V 300MW SOT23-3
Foi de date: BZX84C6V8-7.pdf
Statutul RoHs Conține plumb / RoHS neconform
  • Mesaj
Specificațiile BZX84C6V8-7
Număr parc BZX84C6V8-7 Producător Diodes Incorporated
Descriere DIODE ZENER 6.8V 300MW SOT23-3 Condiții libere de stare / stare RoHS Conține plumb / RoHS neconform
cantitate valabila 6044 pcs Fișa cu date BZX84C6V8-7.pdf
Tensiune - Zener (Nom) (Vz) 6.8V Tensiune - înainte (Vf) (Max) @ Dacă 900mV @ 10mA
Toleranţă ±6% Pachetul dispozitivului furnizor SOT-23-3
Serie - Putere - Max 300mW