BZX84C4V7-7
Diodes IncorporatedDiodes Incorporated
BZX84C4V7-7 Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: BZX84C4V7-7
Producator / Marca: Diodes Incorporated
Descrierea produsului DIODE ZENER 4.7V 300MW SOT23-3
Foi de date: BZX84C4V7-7.pdf
Statutul RoHs Conține plumb / RoHS neconform
  • Mesaj
Specificațiile BZX84C4V7-7
Număr parc BZX84C4V7-7 Producător Diodes Incorporated
Descriere DIODE ZENER 4.7V 300MW SOT23-3 Condiții libere de stare / stare RoHS Conține plumb / RoHS neconform
cantitate valabila 6102 pcs Fișa cu date BZX84C4V7-7.pdf
Tensiune - Zener (Nom) (Vz) 4.7V Tensiune - înainte (Vf) (Max) @ Dacă 900mV @ 10mA
Toleranţă ±6% Pachetul dispozitivului furnizor SOT-23-3
Serie - Putere - Max 300mW
ambalare Original-Reel® Pachet / Caz TO-236-3, SC-59, SOT-23-3
Alte nume BZX84C4V77
BZX84C4V7DIDKR
Temperatura de Operare -65°C ~ 150°C
Tipul de montare Surface Mount Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Impedanță (Max) (Zzt) 80 Ohms
descriere detaliata Zener Diode 4.7V 300mW ±6% Surface Mount SOT-23-3 Curenți - Scurgeri inverse @ Vr 3µA @ 2V