BZX84C39TS-7-F
Diodes IncorporatedDiodes Incorporated
BZX84C39TS-7-F Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: BZX84C39TS-7-F
Producator / Marca: Diodes Incorporated
Descrierea produsului DIODE ZENER ARRAY 39V SOT363
Foi de date: BZX84C39TS-7-F.pdf
  • Mesaj
Specificațiile BZX84C39TS-7-F
Număr parc BZX84C39TS-7-F Producător Diodes Incorporated
Descriere DIODE ZENER ARRAY 39V SOT363 Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 5775 pcs Fișa cu date BZX84C39TS-7-F.pdf
Tensiune - Zener (Nom) (Vz) 39V Tensiune - înainte (Vf) (Max) @ Dacă 900mV @ 10mA
Toleranţă ±6% Pachetul dispozitivului furnizor SOT-363
Serie - Putere - Max 200mW
ambalare Tape & Reel (TR) Pachet / Caz 6-TSSOP, SC-88, SOT-363
Temperatura de Operare -65°C ~ 150°C Tipul de montare Surface Mount
Impedanță (Max) (Zzt) 130 Ohms descriere detaliata Zener Diode Array 3 Independent 39V 200mW ±6% SOT-363
Curenți - Scurgeri inverse @ Vr 100nA @ 27.3V configurație 3 Independent