BZX84C33W-7-F
Diodes IncorporatedDiodes Incorporated
BZX84C33W-7-F Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: BZX84C33W-7-F
Producator / Marca: Diodes Incorporated
Descrierea produsului DIODE ZENER 33V 200MW SOT323
Foi de date: BZX84C33W-7-F.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
3000 pcs
  • Mesaj
Specificațiile BZX84C33W-7-F
Număr parc BZX84C33W-7-F Producător Diodes Incorporated
Descriere DIODE ZENER 33V 200MW SOT323 Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 1319145 pcs Fișa cu date BZX84C33W-7-F.pdf
Tensiune - Zener (Nom) (Vz) 33V Tensiune - înainte (Vf) (Max) @ Dacă 900mV @ 10mA
Toleranţă ±6% Pachetul dispozitivului furnizor SOT-323
Serie - Putere - Max 200mW
ambalare Tape & Reel (TR) Pachet / Caz SC-70, SOT-323
Alte nume BZX84C33W-FDITR
BZX84C33W7F
Temperatura de Operare -65°C ~ 125°C
Tipul de montare Surface Mount Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant Impedanță (Max) (Zzt) 80 Ohms
descriere detaliata Zener Diode 33V 200mW ±6% Surface Mount SOT-323 Curenți - Scurgeri inverse @ Vr 100nA @ 23.1V
Numărul părții de bază BZX84C33
Expediere
FEDEX www.FedEx.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
DHL www.DHL.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
UPS www.UPS.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
TNT www.TNT.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
FedexDHLUPSTNT
GARANȚIE DE VÂNZARE AFERENTĂ
Etichete asemănătoare
produse asemanatoare
BZX84C36-7
BZX84C36-7
Producători: Diodes Incorporated
Descriere: DIODE ZENER 36V 300MW SOT23-3
In stoc: 6122 pcs
Descarca: BZX84C36-7.pdf
RFQ
BZX84C36-E3-08
BZX84C36-E3-08
Producători: Electro-Films (EFI) / Vishay
In stoc: 455967 pcs
Descarca: BZX84C36-E3-08.pdf
RFQ
BZX84C33W-7
BZX84C33W-7
Descriere: DIODE ZENER 33V 200MW SOT323