BZX84C22S-7-F
Diodes IncorporatedDiodes Incorporated
BZX84C22S-7-F Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: BZX84C22S-7-F
Producator / Marca: Diodes Incorporated
Descrierea produsului DIODE ZENER ARRAY 22V SOT363
Foi de date: BZX84C22S-7-F.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
3000 pcs
  • Mesaj
Specificațiile BZX84C22S-7-F
Număr parc BZX84C22S-7-F Producător Diodes Incorporated
Descriere DIODE ZENER ARRAY 22V SOT363 Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 1010423 pcs Fișa cu date BZX84C22S-7-F.pdf
Tensiune - Zener (Nom) (Vz) 22V Tensiune - înainte (Vf) (Max) @ Dacă 900mV @ 10mA
Toleranţă ±6% Pachetul dispozitivului furnizor SOT-363
Serie - Putere - Max 200mW
ambalare Tape & Reel (TR) Pachet / Caz 6-TSSOP, SC-88, SOT-363
Alte nume BZX84C22S-FDITR
BZX84C22S7F
Temperatura de Operare -65°C ~ 150°C
Tipul de montare Surface Mount Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant Impedanță (Max) (Zzt) 55 Ohms
descriere detaliata Zener Diode Array 2 Independent 22V 200mW ±6% SOT-363 Curenți - Scurgeri inverse @ Vr 100nA @ 15.4V