BZX84C11W-7-F
Diodes IncorporatedDiodes Incorporated
BZX84C11W-7-F Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: BZX84C11W-7-F
Producator / Marca: Diodes Incorporated
Descrierea produsului DIODE ZENER 11V 200MW SOT323
Foi de date: BZX84C11W-7-F.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Mesaj
Specificațiile BZX84C11W-7-F
Număr parc BZX84C11W-7-F Producător Diodes Incorporated
Descriere DIODE ZENER 11V 200MW SOT323 Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 250197 pcs Fișa cu date BZX84C11W-7-F.pdf
Tensiune - Zener (Nom) (Vz) 11V Tensiune - înainte (Vf) (Max) @ Dacă 900mV @ 10mA
Toleranţă ±5% Pachetul dispozitivului furnizor SOT-323
Serie - Putere - Max 200mW
ambalare Original-Reel® Pachet / Caz SC-70, SOT-323
Alte nume BZX84C11W-FDIDKR Temperatura de Operare -65°C ~ 125°C
Tipul de montare Surface Mount Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant Impedanță (Max) (Zzt) 20 Ohms
descriere detaliata Zener Diode 11V 200mW ±5% Surface Mount SOT-323 Curenți - Scurgeri inverse @ Vr 100nA @ 8V
Numărul părții de bază BZX84C11
Expediere
FEDEX www.FedEx.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
DHL www.DHL.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
UPS www.UPS.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
TNT www.TNT.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
FedexDHLUPSTNT
GARANȚIE DE VÂNZARE AFERENTĂ
Etichete asemănătoare
produse asemanatoare
BZX84C11W-TP
BZX84C11W-TP
Producători: Micro Commercial Components (MCC)
Descriere: DIODE ZENER 11V 200MW SOT323
In stoc: 1598344 pcs
Descarca: BZX84C11W-TP.pdf
RFQ
BZX84C11_D87Z
BZX84C11_D87Z
Producători: AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Descriere: DIODE ZENER 11V 350MW SOT23-3
In stoc: 2925 pcs
Descarca: BZX84C11_D87Z.pdf
RFQ
BZX84C12 RFG
BZX84C12 RFG
Producători: TSC (Taiwan Semiconductor)
Descriere: DIODE ZENER 12V 300MW SOT23
Descarca: BZX84C12 RFG.pdf
BZX84C11W-7
BZX84C11W-7
Producători: Diodes Incorporated