BZX84C11-7-F
Diodes IncorporatedDiodes Incorporated
BZX84C11-7-F Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: BZX84C11-7-F
Producator / Marca: Diodes Incorporated
Descrierea produsului DIODE ZENER 11V 300MW SOT23-3
Foi de date: BZX84C11-7-F.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
3000 pcs
6000 pcs
  • Mesaj
Specificațiile BZX84C11-7-F
Număr parc BZX84C11-7-F Producător Diodes Incorporated
Descriere DIODE ZENER 11V 300MW SOT23-3 Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 2003726 pcs Fișa cu date BZX84C11-7-F.pdf
Tensiune - Zener (Nom) (Vz) 11V Tensiune - înainte (Vf) (Max) @ Dacă 900mV @ 10mA
Toleranţă ±5% Pachetul dispozitivului furnizor SOT-23-3
Serie - Putere - Max 300mW
ambalare Tape & Reel (TR) Pachet / Caz TO-236-3, SC-59, SOT-23-3
Alte nume BZX84C11-FDITR
BZX84C117F
Temperatura de Operare -65°C ~ 150°C
Tipul de montare Surface Mount Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant Impedanță (Max) (Zzt) 20 Ohms
descriere detaliata Zener Diode 11V 300mW ±5% Surface Mount SOT-23-3 Curenți - Scurgeri inverse @ Vr 100nA @ 8V
Numărul părții de bază BZX84C11
Expediere
FEDEX www.FedEx.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
DHL www.DHL.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
UPS www.UPS.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
TNT www.TNT.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
FedexDHLUPSTNT
GARANȚIE DE VÂNZARE AFERENTĂ
Etichete asemănătoare
produse asemanatoare
BZX84C11 TR
BZX84C11 TR
Producători: Central Semiconductor
Descriere: DIODE ZENER 11V 350MW SOT23
In stoc: 2967 pcs
Descarca: BZX84C11 TR.pdf
RFQ
BZX84C10_D87Z
BZX84C10_D87Z
Producători: AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Descriere: DIODE ZENER 10V 350MW SOT23-3
In stoc: 3305 pcs
Descarca: BZX84C10_D87Z.pdf
RFQ
BZX84C11-G3-18
BZX84C11-G3-18
Producători: Electro-Films (EFI) / Vishay
Descriere: DIODE ZENER 11V 300MW SOT23-3
Descarca: BZX84C11-G3-18.pdf
BZX84C11-7
BZX84C11-7
Producători: Diodes Incorporated
Descarca: BZX84C11-7.pdf
BZX84C11 RFG
BZX84C11 RFG
Producători: TSC (Taiwan Semiconductor)
Descriere: DIODE ZENER 11V 300MW SOT23