BZT52C9V1-7
Diodes IncorporatedDiodes Incorporated
BZT52C9V1-7 Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: BZT52C9V1-7
Producator / Marca: Diodes Incorporated
Descrierea produsului DIODE ZENER 9.1V 500MW SOD123
Foi de date: BZT52C9V1-7.pdf
Statutul RoHs Conține plumb / RoHS neconform
  • Mesaj
Specificațiile BZT52C9V1-7
Număr parc BZT52C9V1-7 Producător Diodes Incorporated
Descriere DIODE ZENER 9.1V 500MW SOD123 Condiții libere de stare / stare RoHS Conține plumb / RoHS neconform
cantitate valabila 5549 pcs Fișa cu date BZT52C9V1-7.pdf
Tensiune - Zener (Nom) (Vz) 9.1V Tensiune - înainte (Vf) (Max) @ Dacă 900mV @ 10mA
Toleranţă ±6% Pachetul dispozitivului furnizor SOD-123
Serie - Putere - Max 500mW