BZT52C7V5S-7
Diodes IncorporatedDiodes Incorporated
BZT52C7V5S-7 Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: BZT52C7V5S-7
Producator / Marca: Diodes Incorporated
Descrierea produsului DIODE ZENER 7.5V 200MW SOD323
Foi de date: BZT52C7V5S-7.pdf
Statutul RoHs Conține plumb / RoHS neconform
Preț de referință (în dolari SUA)
30000 pcs
  • Mesaj
Specificațiile BZT52C7V5S-7
Număr parc BZT52C7V5S-7 Producător Diodes Incorporated
Descriere DIODE ZENER 7.5V 200MW SOD323 Condiții libere de stare / stare RoHS Conține plumb / RoHS neconform
cantitate valabila 940072 pcs Fișa cu date BZT52C7V5S-7.pdf
Tensiune - Zener (Nom) (Vz) 7.5V Tensiune - înainte (Vf) (Max) @ Dacă 900mV @ 10mA
Toleranţă ±6% Pachetul dispozitivului furnizor SOD-323
Serie - Putere - Max 200mW