Diodes Incorporated| Număr parc | BZT52C6V8-7 | Producător | Diodes Incorporated |
|---|---|---|---|
| Descriere | DIODE ZENER 6.8V 500MW SOD123 | Condiții libere de stare / stare RoHS | Conține plumb / RoHS neconform |
| cantitate valabila | 5057 pcs | Fișa cu date | BZT52C6V8-7.pdf |
| Tensiune - Zener (Nom) (Vz) | 6.8V | Tensiune - înainte (Vf) (Max) @ Dacă | 900mV @ 10mA |
| Toleranţă | ±6% | Pachetul dispozitivului furnizor | SOD-123 |
| Serie | - | Putere - Max | 500mW |
| ambalare | Cut Tape (CT) | Pachet / Caz | SOD-123 |
Temperatura de Operare | -65°C ~ 150°C |
| Tipul de montare | Surface Mount | Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Condiții de stare fără plumb / stare RoHS | Contains lead / RoHS non-compliant | Impedanță (Max) (Zzt) | 15 Ohms |
| descriere detaliata | Zener Diode 6.8V 500mW ±6% Surface Mount SOD-123 | Curenți - Scurgeri inverse @ Vr | 2µA @ 4V |