BZT52C5V1LP-7
Diodes IncorporatedDiodes Incorporated
BZT52C5V1LP-7 Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: BZT52C5V1LP-7
Producator / Marca: Diodes Incorporated
Descrierea produsului DIODE ZENER 5.1V 250MW 2DFN
Foi de date: BZT52C5V1LP-7.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Mesaj
Specificațiile BZT52C5V1LP-7
Număr parc BZT52C5V1LP-7 Producător Diodes Incorporated
Descriere DIODE ZENER 5.1V 250MW 2DFN Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 210743 pcs Fișa cu date BZT52C5V1LP-7.pdf
Tensiune - Zener (Nom) (Vz) 5.1V Tensiune - înainte (Vf) (Max) @ Dacă 900mV @ 10mA
Toleranţă ±6% Pachetul dispozitivului furnizor X1-DFN1006-2
Serie - Putere - Max 250mW
ambalare Cut Tape (CT) Pachet / Caz 0402 (1006 Metric)
Alte nume BZT52C5V1LP-7DICT Temperatura de Operare -65°C ~ 150°C
Tipul de montare Surface Mount Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant Impedanță (Max) (Zzt) 60 Ohms