BZT52C3V9T-7
Diodes IncorporatedDiodes Incorporated
BZT52C3V9T-7 Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: BZT52C3V9T-7
Producator / Marca: Diodes Incorporated
Descrierea produsului DIODE ZENER 3.9V 300MW SOD523
Foi de date: BZT52C3V9T-7.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
3000 pcs
6000 pcs
  • Mesaj
Specificațiile BZT52C3V9T-7
Număr parc BZT52C3V9T-7 Producător Diodes Incorporated
Descriere DIODE ZENER 3.9V 300MW SOD523 Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 2430175 pcs Fișa cu date BZT52C3V9T-7.pdf
Tensiune - Zener (Nom) (Vz) 3.9V Tensiune - înainte (Vf) (Max) @ Dacă 900mV @ 10mA
Toleranţă ±5% Pachetul dispozitivului furnizor SOD-523
Serie - Putere - Max 300mW
ambalare Tape & Reel (TR) Pachet / Caz SC-79, SOD-523
Alte nume BZT52C3V9T-7-ND
BZT52C3V9T-7DITR
BZT52C3V9T7
Temperatura de Operare -65°C ~ 150°C
Tipul de montare Surface Mount Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant Impedanță (Max) (Zzt) 90 Ohms
descriere detaliata Zener Diode 3.9V 300mW ±5% Surface Mount SOD-523 Curenți - Scurgeri inverse @ Vr 3µA @ 1V