BZT52C39-7
Diodes IncorporatedDiodes Incorporated
BZT52C39-7 Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: BZT52C39-7
Producator / Marca: Diodes Incorporated
Descrierea produsului DIODE ZENER 39V 500MW SOD123
Foi de date: BZT52C39-7.pdf
Statutul RoHs Conține plumb / RoHS neconform
  • Mesaj
Specificațiile BZT52C39-7
Număr parc BZT52C39-7 Producător Diodes Incorporated
Descriere DIODE ZENER 39V 500MW SOD123 Condiții libere de stare / stare RoHS Conține plumb / RoHS neconform
cantitate valabila 5491 pcs Fișa cu date BZT52C39-7.pdf
Tensiune - Zener (Nom) (Vz) 39V Tensiune - înainte (Vf) (Max) @ Dacă 900mV @ 10mA
Toleranţă ±5% Pachetul dispozitivului furnizor SOD-123
Serie - Putere - Max 500mW