BZT52C2V7-7-F
Diodes IncorporatedDiodes Incorporated
BZT52C2V7-7-F Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: BZT52C2V7-7-F
Producator / Marca: Diodes Incorporated
Descrierea produsului DIODE ZENER 2.7V 500MW SOD123
Foi de date: BZT52C2V7-7-F.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Mesaj
Specificațiile BZT52C2V7-7-F
Număr parc BZT52C2V7-7-F Producător Diodes Incorporated
Descriere DIODE ZENER 2.7V 500MW SOD123 Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 365642 pcs Fișa cu date BZT52C2V7-7-F.pdf
Tensiune - Zener (Nom) (Vz) 2.7V Tensiune - înainte (Vf) (Max) @ Dacă 900mV @ 10mA
Toleranţă ±7% Pachetul dispozitivului furnizor SOD-123
Serie - Putere - Max 500mW
ambalare Cut Tape (CT) Pachet / Caz SOD-123
Alte nume BZT52C2V7-FDICT Temperatura de Operare -65°C ~ 150°C
Tipul de montare Surface Mount Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant Impedanță (Max) (Zzt) 100 Ohms
descriere detaliata Zener Diode 2.7V 500mW ±7% Surface Mount SOD-123 Curenți - Scurgeri inverse @ Vr 20µA @ 1V
Numărul părții de bază BZT52C2V7
Expediere
FEDEX www.FedEx.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
DHL www.DHL.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
UPS www.UPS.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
TNT www.TNT.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
FedexDHLUPSTNT
GARANȚIE DE VÂNZARE AFERENTĂ
Etichete asemănătoare
produse asemanatoare
BZT52C2V7-13
BZT52C2V7-13
Producători: Diodes Incorporated
Descriere: DIODE ZENER 2.7V 500MW SOD123
In stoc: 1477943 pcs
Descarca: BZT52C2V7-13.pdf
RFQ
BZT52C2V7-G RHG
BZT52C2V7-G RHG
Producători: TSC (Taiwan Semiconductor)
Descriere: DIODE ZENER 2.7V 350MW SOD123
In stoc: 2184151 pcs
Descarca: BZT52C2V7-G RHG.pdf
RFQ
BZT52C2V7-7
BZT52C2V7-7