BZT52C27-7
Diodes IncorporatedDiodes Incorporated
BZT52C27-7 Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: BZT52C27-7
Producator / Marca: Diodes Incorporated
Descrierea produsului DIODE ZENER 27V 500MW SOD123
Foi de date: BZT52C27-7.pdf
Statutul RoHs Conține plumb / RoHS neconform
Preț de referință (în dolari SUA)
30000 pcs
  • Mesaj
Specificațiile BZT52C27-7
Număr parc BZT52C27-7 Producător Diodes Incorporated
Descriere DIODE ZENER 27V 500MW SOD123 Condiții libere de stare / stare RoHS Conține plumb / RoHS neconform
cantitate valabila 979336 pcs Fișa cu date BZT52C27-7.pdf
Tensiune - Zener (Nom) (Vz) 27V Tensiune - înainte (Vf) (Max) @ Dacă 900mV @ 10mA
Toleranţă ±7% Pachetul dispozitivului furnizor SOD-123
Serie - Putere - Max 500mW
ambalare Tape & Reel (TR) Pachet / Caz SOD-123
Alte nume BZT52C27-7DITR Temperatura de Operare -65°C ~ 150°C
Tipul de montare Surface Mount Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Impedanță (Max) (Zzt) 80 Ohms
descriere detaliata Zener Diode 27V 500mW ±7% Surface Mount SOD-123 Curenți - Scurgeri inverse @ Vr 100nA @ 18.9V
Numărul părții de bază BZT52C27
Expediere
FEDEX www.FedEx.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
DHL www.DHL.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
UPS www.UPS.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
TNT www.TNT.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
FedexDHLUPSTNT
GARANȚIE DE VÂNZARE AFERENTĂ
Etichete asemănătoare
produse asemanatoare
BZT52C27-G3-18
BZT52C27-G3-18
Producători: Electro-Films (EFI) / Vishay
Descriere: DIODE ZENER 27V 410MW SOD123
In stoc: 2023421 pcs
Descarca: BZT52C27-G3-18.pdf
RFQ
BZT52C27-7-F
BZT52C27-7-F
Producători: Diodes Incorporated
Descriere: DIODE ZENER 27V 500MW SOD123